פעילות החברה בפינוי בינוי

כשמדברים על התחדשות עירונית, פינוי בינוי הוא שם המשחק. החברה להתחדשות עירונית היא החברה הראשונה והיחידה בישראל שעוסקת באופן בלעדי בפרויקטים של פינוי בינוי הכוללים עשרות, מאות ואלפי דירות כל פרויקט וכרוכים בהשקעה אדירה של זמן, מאמצים, משאבים וידע מקצועי, שנרכש בשנים של פעילות בחוד החנית של תחום ההתחדשות העירונית.

החברה להתחדשות עירונית היא החברה המובילה והגדולה בישראל לתהליכי פינוי-בינוי. החברה הייתה הראשונה לזהות כי תהליכי פינוי-בינוי הם עתיד הבנייה באזורי ביקוש בישראל והחלה לפעול כבר בשנת 2009, כאשר התחום היה בחיתוליו ורק מעטים עסקו בו באופן פעיל. כיום, החברה להתחדשות עירונית היא אחת החברות המובילות בישראל שמתמקדות אך ורק בפרויקטים גדולים של פינוי-בינוי.

החברה להתחדשות עירונית מנהלת חמישה מתחמי פינוי-בינוי בשלב מתקדם, שבהם יפונו כ-400 דירות לטובת הקמתן של קרוב ל-1,500 דירות חדשות. בסך הכול, החברה מובילה כ-15 פרויקטים לאחר אישור, ובשלוש השנים הקרובות צפויה לבנות לפחות 1,000 יחידות דיור מדי שנה, בהיקף עסקאות כולל של מיליארדי שקלים.
החברה חתומה פרויקט פינוי-בינוי פורץ דרך בשכונות דרום מזרח תל אביב, בלב שכונת לה גארדיה הוותיקה. בשדרות לה גווארדיה 64-68, במסגרתו  פונו שלושה בנייני רכבות ישנים בפינת הרחובות לה גווארדיה והגיבור האלמוני, ובמקומן נבנו 275 דירות חדשות ב-4 בניינים בני 7 ו- 9 קומות, כולל קומת מסחר וחניון תת-קרקעי משותף. הפרויקט כולל גם חידוש ושדרוג של השדרה, הקמת שטחים ירוקים וציבוריים, בניית מסלולי הליכה ואופניים ועוד. פרויקטים גדולים נוספים של פינוי-בינוי, שנמצאים בשלבי יציאה לדרך ושהחברה חתומה עליהם ועל שיווקם, הם פרויקט NEO הרא”ה ברמת גן, פרויקט NEO בגבעה בגבעת שמואל ופרויקט NEO יד לבנים בשד` יד לבנים בשכונת יד אליהו בתל אביב, שם מקדמת החברה פרויקטים נוספים.

החברה להתחדשות עירונית היא החברה המובילה והגדולה בישראל לתהליכי פינוי-בינוי. החברה הייתה הראשונה לזהות כי תהליכי פינוי-בינוי הם עתיד הבנייה באזורי ביקוש בישראל והחלה לפעול כבר בשנת 2009, כאשר התחום היה בחיתוליו ורק מעטים עסקו בו באופן פעיל. כיום, החברה להתחדשות עירונית היא אחת החברות המובילות בישראל וממוקדת אך ורק בפרויקטים גדולים של פינוי-בינוי.

החברה להתחדשות עירונית מנהלת למעלה מ-70 מתחמי פינוי-בינוי בשלבים שונים. ביניהם פרויקטים שהושלמו ואוכלסו, 5 מתחמים בביצוע, כ20 מתחמים עם תב”ע מאושרת. כ 12,000 דירות מנוהלות במצב הקיים אשר יצמיחו את הקמתן של כ-30,000 דירות חדשות. בשלוש השנים הקרובות צפויה החברה לבנות לפחות 1,500 יחידות דיור מדי שנה, בהיקף עסקאות כולל של מיליארדי שקלים.

החברה חתומה על פרויקטים של פינוי-בינוי פורצי דרך במרכז הארץ כמו גם בפריפריה. פרויקטים שנמצאים בשלבי יציאה לדרך ושהחברה חתומה עליהם ועל שיווקם, הם פרויקט NEO רמת לחי בית שמש, לה גארדיה תל אביב, פרויקט הגיבורים בת ים ופרויקט NEO חנה סנש בת ים שם מקדמת החברה פרויקטים נוספים.

שלושה יסודות להצלחה