החברה בתקשורת

במסגרת התוכנית במתחם ברחובות קרני יהודה ושמעוני, ייהרסו 168 דירות בבניינים רעועים שחלקם אף מוגדרים מבנים מסוכנים, ויוקמו 7 בניינים בני 8-15 קומות. במסגרת התוכנית, מכוח תמ"א 38 להתחדשות המתחם בשלבים, הדיירים יקבלו תוספת של 25 מ"ר, מרפסת שמש, חניה ומחסן

התקשורת, הממשלה וחברי הקבינט עוסקים לא מעט בשאלת "היום שאחרי". גם באופן אישי, כולנו תוהים איך נתאושש מהמשבר ונבטיח לעצמנו עתיד טוב יותר. לברי המזל שבינינו, ישנה דרך כמעט מתבקשת לשדרוג איכות החיים – קידום פרויקט של התחדשות עירונית. כל מה שחשוב לדעת כדי לצלוח את התהליך

את התחדשותה של בית שמש הוותיקה, עתיד לסמל NEO הבית בקאנטרי – מגה פרויקט בעלות של מיליארדים, עליו אמונה ע.ט החברה להתחדשות עירונית. בתוכנית: 10 מבנים של 27-9 קומות עם נוף להרי ירושלים, מוסדות חינוך, מסחר ומשרדים, פארק וקאנטרי. גם יהודי ארה"ב כבר מגלים עניין

פרויקט הפינוי-בינוי הגדול בישראל יצא לדרך באחד האזורים היפים והירוקים בארץ ולמרגלות הרי ירושלים. הפרויקט, במערב העיר בית שמש, מבוצע ע"י ע.ט החברה להתחדשות עירונית וצפוי לשנות את האופי של האזור כליל. זוגות צעירים ואוכלוסייה חזקה כבר גילו את המקום

על הפרויקט בשכונת רמת לח"י בעיר אחראית החברה להתחדשות עירונית • עמי כחלון וטל גולדשטיין, המייסדים והמנכ"לים המשותפים בחברה: "רבים לא האמינו שנוכל לקדם את הפרויקט, אבל בזכות הנחישות והאמונה הצלחנו והגענו ליום המרגש של ההריסה" • עלות הפרויקט מסתכמת בכ-1.5 מיליארד שקל והוא יכלול גם קאנטרי, גינות ירוקות, מבני ציבור ושטחי מסחר

את הדברים אמר עמי כחלון מנכ"ל משתוף בחברה להתחדשות עירונית בפורום השולחן העגול לעורכי דין במרכז הנדל"ן • על תהליך פינוי הדיירים: " יותר נכון לפנות לפני הזמן, במקום להגיע לסיטואציה שבו אין דירות להשכרה, בפרט אם מדובר באוכלוסיות מיוחדות"

עמי כחלון וטל גולדשטיין הנם מייסדים ומנכ"לים שותפים בחברת ע.ט. החברה להתחדשות עירונית, בעלי ניסיון של מעל ל-30 שנה בעולם הנדל"ן. החברה שבבעלותם הוקמה בשנת 2009 ומתמחה בפרויקטים להתחדשות עירונית. פעילותה של החברה בייזום פרויקטים של פינוי בינוי מכוונת לאזורי ביקוש עירוניים, שבהם יש צורך במציאת פתרונות יצירתיים להגדלת מספר הדירות בשטחים נתונים.

התוכנית ממוקמת לאורך רחוב רוזמרין, במקטע שבין רחובות המור והלבונה, ומתייחסת למבני שיכון בגובה ארבע קומות, שבהם קיימות כיום 183 יח"ד • עפ"י התכנון, קומת הקרקע לכיוון רחוב רוזמרין, שם תעבור הרכבת הקלה, תהיה מסחרית, יותרו בה שימושי תעסוקה, וישולבו גם כ-2,200 מ"ר של ייעודי ציבור

שולחן עגול של מרכז הנדל"ן בנושא תקן 21 המעודכן והמיסוי בהתחדשות עירונית נערך לפני ימים אחדים, בהשתתפות בכירי הרגולטורים, עורכי הדין והיזמים • עמי כחלון, מייסד ומנכ"ל משותף ב-ע.ט החברה להתחדשות עירונית: "הבהירות תאפשר למדינת ישראל לצמצם את הפער של יחידות הדיור"

כחלק מהשלב הראשון בפרויקט נהרסו שלושה מבני מגורים ישנים ובשלב השני ייהרסו ארבעה. זהו הראשון ממיזמי פינוי-בינוי והתחדשות עירונית רבים בעיר

שלב א' בפרויקט בן גוריון בגבעת שמואל, פרויקט הפינוי-בינוי הראשון בעיר בהובלת ע.ט. החברה להתחדשות עירונית, יצא לדרך. בסיומו, יקומו במקום שני מגדלים והדיירים כבר לא יכולים לחכות לקבל את הדירות החדשות והנוצצות שלהם: "הרבה שנות עבודה מתנקזות ליום אחד"

כחלק מהשלב הראשון בפרויקט נהרסו שלושה מבני מגורים ישנים ובשלב השני ייהרסו ארבעה. זהו הראשון ממיזמי פינוי-בינוי והתחדשות עירונית רבים בעיר

החברה להתחדשות עירונית נוסדה לפני 13 שנים – והיום היא מהמובילות בשוק • עמי כחלון, מנכ"ל משותף ומייסד החברה: "הדייר במרכז התמונה ולא כסיסמה" • טל גולדשטיין, גם הוא מנכ"ל משותף ומייסד: "יודעים להוציא את הפרויקט לפועל בזמן הכי קצר שניתן"

החלום של ניסים אדרי משכונת רמת לח"י בבית שמש הוא לראות פארקים ירוקים בתוך שכונה מחודשת שכולם בה מחייכים. תהליך של התחדשות עירונית הוא לא רק בנייה מחדש, יש לו משמעות רבה עבור התושבים והסביבה בה בונים. ביקרנו בשכונת רמת לח"י בבית שמש כדי לבדוק בעזרת תושבי המקום, אדריכל והחברה להתחדשות עירונית, איזו הכנה צריכים לעשות לפני שמביאים את המנופים והדחפורים

פרויקטים של פינוי בינוי והקמת שטחי מסחר חדשים אמורים לגרום לשכונה לפרוח, והזוגות הצעירים צפויים להיות חלק בלתי נפרד מהשינוי. כבר כמה שנים שמדברים על יד אליהו בתל אביב כשכונה שעוד רגע תתרומם ותפרח...

תוכנית להקמת 275 דירות תנסה להפוך את רחוב לה גווארדיה ל"שאנז אליזה" של דרום תל אביב. הוועדה המחוזית תל אביב הפקידה לאחרונה להתנגדויות הציבור תוכנית להקמת 275 דירות...

הקבינט הכלכלי חברתי אישר את הצעת שר השיכון להכריז על שני מתחמי פינוי בינוי בת"א ובבת ים, שיוסיפו כ-722 יחידות דיור בבנייה גבוהה ו-24 אלף מ"ר של שטחי מסחר.

עדת השרים לענייני חברה וכלכלה אישרה עוד פרויקט ענק ברחוב לה גווארדיה בתל-אביב שעובר התחדשות עירונית. במסגרת הפרויקט יוקמו 385 דירות חדשות לצד 464 הדירות הקיימות, ייבנו בניינים חדשים בבנייה רוויה וכן ישודרגו המבנים הקיימים.

התקדמות בפיתוחו של רחוב לה גארדיה בתל אביב. חברת בסר שבבעלות נחשון קיוויתי בשיתוף עם החברה להתחדשות עירונית שבבעלות לוי קושניר, עמי כחלון, טל גולדשטיין ודני שפירא מקדמות את הקמתו של פרויקט פינוי בינוי ברחוב...

לאחר שכבשה את כל הארץ, הגיעה לאחרונה בשורת הפינוי בינוי גם לתל אביב, וכיאה לעיל הגדולה זה נעשה בקול תרועה רמה: פרויקט NEXT TLV בלב שכונת לה גווארדיה הוותיקה במזרח תל אביב.

פרויקט NEXT TLV, שמוקדם בימים אלה בלב שכונת לה גארדיה, ע"י החברה להתחדשות עירונית בשיתוף עם קבוצת ב.ס.ר., הוא הסנונית הראשונה בתוכנית לפיתוח האיזור כולו.

שישה שותפים בתחום ההתחדשות העירונית באים לבנות בירושלים, אחד מהם - עמי כחלון: "אנחנו בין היזמים הגדולים בפינוי-בינוי. יש לנו כ-40 פרויקטים שונים ברחבי הארץ".

החברה להתחדשות עירונית, יזמית הפרויקט, קיבלה לאחרונה את אישור הוועדה המחוזית לתכנון ובנייה; במסגרת התב"ע ייהרסו 2 בניינים ברחוב הגיבורים 2-4 בעיר ובמקומם ייבנו שני מגדלי יוקרה בני 25 קומות.

מתיחת הפנים של שכונת יד אליהו בדרום תל אביב תתחיל בספטמבר` בעבודות פינוי-בינוי להקמת 275 דירות ושטחי מסחר גדולים. עוד בצנרת התכנון: תמ"א 38 בצפון הרצליה עם דירות של 4 חדרים במחיר 1.99 מיליון שקל...

תב"ע חדשה, שאושרה על ידי הוועדה המחוזית בתל אביב, תאפשר קידום פרויקט פינוי בינוי, במסגרתו ייבנו שני מגדלים ברחוב הגיבורים - סמוך לתחנה המיועדת של הרכבת הקלה.

עכשיו זה רשמי: משרדי "החברה להתחדשות ירושלים" - שרשמה לעצמה מטרה לחדש את העיר באמצעות פרויקטים של פינוי בינוי - נחנכו בטקס שבמהלכו קבע הרב הראשי לישראל הרב דוד לאו שליט"א, את המזוזה.

השבוע יצא לדרך פרויקט הפינוי-בינוי הראשון בדרום תל אביב, במסגרתו נהרסו הבניינים הראשונים ברחוב לה גארדיה 64-68. מדובר בפרויקט דגל בתחום ההתחדשות העירונית בעיר.

החלה הריסה של שלושה בנייני רכבת הכוללים 70 דירות ישנות ברחוב לה גווארדיה, שעל פי תוכניות העירייה אמור להפוך לאבן גבירול של מזרח העיר.

במתחם, שבנייתו החלה היום, תקים אלקטרה בנייה ארבעה בניינים בני 8-7 קומות, עם 275 דירות בנות 2-5 חדרים, דירות גן, מיני פנטהאוזים ופנטהאוזים.

עמי כחלון, מנכ"ל משותף בחברה להתחדשות עירונית ו"נביא" עידן הפינוי-בינוי שהפך להיות ההווה והעתיד של הבנייה לדיור בישראל, פורש את משנתו במגזין רשויות.

צוות אסטרטגי שהקימה הממשלה בתחום הדיור טוען כי עד שנת 2035 ייגמרו השטחים לבנייה אם קצב ההתחדשות העירונית לא יוגבר. הפתרון: הגדלת היקפי ההתחדשות ל־46% מכלל הבנייה החדשה ו־70% מהבנייה בגוש דן.

מה יקבלו הדיירים ברחוב הרא"ה ברמת גן: ארבעה בנייני מגורים עם 36 דירות ייהרסו, ובמקומם ייבנו שני בנייני מגורים בני תשע קומות עם 108 דירות.

מכיוון שמחירי הדירות בפריפריה נמוכים יחסית למרכז, על היזם לבנות יותר דירות - וזה אפשרי רק בבנייה על קרקע נוספת.

עיריית ירושלים נרתמה לעניין `ההתחדשות העירונית` על מנת לתת פתרונות ממשיים ומהירים לתושבי העיר המשוועים לפתרונות דיור בבירה, והחליטה לפטור את הפרויקטים שייבנו במסגרת פינוי-בינוי מהיטל השבחה...

זאת בד בבד עם אישורה בקריאה ראשונה של הארכת תוקף חוק הדיור הציבורי ב-5 שנים נוספות ולהסכם שנחתם בין משרד הבינוי והשיכון לחברה להתחדשות עירונית לגבי פרויקט פסגת בית שמש שבהובלת החברה.

עמי כחלון, מנכ"ל החברה להתחדשות עירונית, טוען כי המדינה צריכה לתת תמריצים כלכליים ליזמים כדי שיהיה להם כלכלי לבנות מחוץ למרכז הארץ.

הוועדה המחוזית אישרה שלוש תוכניות פינוי־בינוי שבמסגרתן ייהרסו 300 דירות בבנייני שיכון וייבנו 1,200 דירות חדשות, מרביתן בקרבת החוף על גבול יפו.

בפרויקט התחדשות עירונית בשכונת רמת לח"י בעיר ייהרסו 8 בנייני רכבת עם 176 דירות ישנות לטובת 12 מגדלים. 90 דירות יוקצו לדיור ציבורי. הפרויקט, שמקדמת ע.ט החברה להתחדשות עירונית, הוא חלק מהליך פיתוח שעובר על העיר בשנים האחרונות.

במאמר דעה מדויק מראה טל גולדשטיין, מנכ"ל משותף בחברה להתחדשות עירונית, מדוע התחדשות עירונית היא מענה הולם לקצב הגידול הגבוה בחברה החרדית שעשוי לפתור את מצוקת הדיור בקרב אוכלוסיה זו.

ועדת הערר המחוזית דחתה ערר שהגיש ועד תושבי שכונת תל חיים נגד פרויקט התחדשות עירונית, המציע להרוס 3 בניינים עם 72 דירות לטובת 5 מבנים עם 260 יח"ד חדשות.

חובה עלינו להחזיר לציבור הערבי את האמון במדינה, באמצעות צעד מהותי שנוגע לכל אחד ואחת מהם — בית המגורים. עמי כחלון, מנכ"ל משותף בחברה להתחדשות עירונית, בטור דעה נוקב.

גם היטלי ההשבחה הגבוהים לא עוצרים את תנופת ההתחדשות העירונית בתל אביב. אילו שינויים התחוללו בשנה החולפת, מיהן השכונות שיבלטו ב-2019 ואיזה רחוב יגנוב לאבן גבירול את הבכורה?

עיריית הבירה הוציאה תכניות מתאר לפינוי-בינוי, הקימה מינהלה ייעודית להסדרת הבנייה ומתכוונת ליצור רובע לאוכלוסייה צעירה ובנייה שמתאימה לחרדים. טל גולדשטיין, מנכ"ל משותף בחברה להתחדשות עירונית: "העירייה נגישה מאוד ליזמים"

ערים כמו בת ים, גבעת שמואל ואפילו בית שמש זוכות למספר גדל והולך של פרויקטים שונים של תמ"א. מהן התכניות שעתידות לשנות אותן? טל גולדשטיין מפרט לגבי התוכניות ושיתופי הפעולה הנרקמים בתחום.

תפקיד הוועדה הארצית לתכנון ולבנייה של מתחמים מועדפים לדיור (ותמ"ל), לקדם במהירות הקמת מתחמי מגורים גדולים. אז איך דוחפים קדימה פרויקט נדל"ן באמצעות הוותמ"ל?

פרויקט הפינוי-בינוי שברחוב לה גווארדיה ביד אליהו יעניק לדייריו דירות גדולות וישלב בשכונה שטחי מסחר ושטחים פתוחים, שישנו את פניה. טל גולדשטיין ועמי כחלון, מנכ"לים משותפים בחברה להתחדשות עירונית, מספרים על התרומה של הפרויקט לפיתוח השכונה.

מתוך 1,000 הדירות החדשות שיוקמו במתחם לח"י בבית שמש, 100 דירות תקבל חברת עמידר שמחזיקה היום בלמעלה ממחצית מהדירות במתחם הישן. את התוכנית יזמה החברה להתחדשות עירונית בשיתוף עיריית בית שמש.

סקירה שערך עבור ynet עורך מחירון הדירות לוי יצחק מגלה כי פינוי בינוי היא עסקה משתלמת, הנושאת בצידה רווח משמעותי לדיירים, שנע סביב מיליון שקלים ויותר. "בעלי הנכסים מעלים את ערך דירתם ללא כל השקעה מצידם".

השינויים המסתמנים בתחום ההתחדשות העירונית מובילים לתור הזהב של פרויקטים מסוג פינוי-בינוי. איך נכון לגשת לפרויקטים ומהן הסכנות? עמי כחלון וטל גולדשטיין, מנכ"לי החברה להתחדשות עירונית, מסבירים.

הוועדה הארצית לתכנון ולבנייה של מתחמים מועדפים לדיור אישרה תכנית להתחדשות עירונית בבית שמש. התכנית כוללת 1,053 יחידות דיור כשמתוכן 100 יוקצו עבור דיור ציבורי. 5,200 מ"ר עבור שטחי ציבור ו-1,400 עבור שטחי תעסוקה ומסחר.