אודות

ע.ט החברה להתחדשות עירונית היא החברה המובילה בישראל לייזום, תכנון, ניהול וביצוע פרויקטים של פינוי-בינוי במסגרת תוכניות להתחדשות עירונית ברחבי הארץ. החברה משלבת חוסן כלכלי ועסקי, ניסיון רב-שנים, ידע מצרפי נדיר וגישה אישית ואנושית, המאפשרים לה ללוות פרויקטים מורכבים לכל אורכם, תוך טיפול אישי מסור בכל בעלי הדירות בפרויקט.

הנהלת החברה
בראש החברה עומדים המנכ”לים המשותפים עמי כחלון וטל גולדשטיין, המייסדים, ולצידם הצוות המוביל את החברה המורכב ממיטב אנשי המקצוע בתחום הנדל”ן והבנייה בישראל. אנשי הצוות הם בעלי ניסיון רב בייזום ובניית פרויקטים גדולים ומורכבים בארץ ובחו”ל, מתמצאים לעומק בחוקי הרישוי, בעבודתן של ועדות בנייה מקומיות ואזוריות ובעבודה מול משרדי ממשלה ורשויות. במארס 2020 הצטרפה לשורות החברה קבוצת מגדלי ישראל, בבעלות משפחת וסרמן מארה”ב ומשפחת שפר מישראל, מהלך שהצעיד את החברה קדימה וביסס את מעמדה כאחת החברות הגדולות ומובילות בישראל לייזום וביצוע פרויקטים

פעילות החברה
החברה להתחדשות עירונית הייתה מהראשונות להיכנס לתחום ההתחדשות העירונית, כחלק מחזון הרואה בפינוי-בינוי את עתיד הבנייה העירונית באזורי ביקוש. כיום, החברה היא אחת החברות המובילות בתחום ההתחדשות העירונית בישראל, ומתמקדת בפרויקטים גדולים של פינוי-בינוי עם למעלה מ-30 פרויקטים של פינוי-בינוי וכ-6,000 יחידות דיור המצויות בהליכי אישור (חלקן לקראת ביצוע) בתל אביב, רמת גן, גבעת שמואל, בת ים, נס ציונה, אזור, בית שמש, וירושלים. בשנים הקרובות צפויה החברה להוציא לפועל את בנייתן של – 1,000 יחידות דיור בשנה, בהיקף עסקאות כולל של מיליארדי שקלים.

חזון החברה
אנו מאמינים כי לכל אדם זכות לדיור הולם, וכי תהליכי פינוי-בינוי הם העתיד של הבנייה העירונית ואחד המפתחות לפתרון מצוקת הקרקעות והדיור בישראל. כל פרויקט שאנו מובילים נועד לשפר, להבריא ולהשביח את סביבת המגורים, תוך מתן הפתרונות הזמניים הטובים והמתאימים ביותר לכל דייר, עד לקבלת המפתח לדירה החדשה.

למה לבחור בנו?